Operacija : Trujmf
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Operacija : Trujmf

Diskutabilni forum o Akademiji Operacije Trumfa
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupiAnahiSerbia

 

 VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!

Ići dole 
+2
MiMi*RoCks
~VeRy*ImPoRtAnT*pRiNcEsS~
6 posters
AutorPoruka
~VeRy*ImPoRtAnT*pRiNcEsS~

~VeRy*ImPoRtAnT*pRiNcEsS~


Ženski
Broj poruka : 18
Godina : 28
Location : #*U kUcI wElIkOg BrAtA!*#
Job/hobbies : ~ZeZaNjE i CoOlIrAnJe~
Humor : $Xaxaxaaxxaxaxaxa!Yes I'm realy funy because I'm very cray!100000%$
Datum upisa : 03.03.2008

VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Empty
PočaljiNaslov: VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!   VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Icon_minitimeUto Mar 04, 2008 11:29 am

Veliki Brat spremio je svojim VIP ukućanima prvi nedeljni zadatak - povlačenjem ručice vremenske mašine, ukućani su transportovani u 1908. godinu, u grad svetlosti i ljubavi.

Da bi osvojili luksuzni budžet za ovu nedelju, ukućani moraju da postanu cirkuzanti u Parizu!Podeljene su tačke i zaduženja, a onda su "selebritiji" počeli da uvežbavaju svoje akrobacije. Kako je počela sezona VIP VB, ne bi bilo začuđujuće da im Veliki Brat dovede i cirkusku menažeriju!

Ovo je prvo aktivno zaduženje za muzičare, manekene i ostale slavne u Kući - prva dva dana, a naročito večeri, proveli su u dokolici.

Većina novih stanara prvo veče je provela ćaskajući o najnebitnijim stvarima, koje bi mogle da vam padnu na pamet. Tako su u "sitne sate" kreatorka Mimi, Kaya, manekenka Slađi i reper Wikluh Sky "opleli" po novinarima. Mimi se, recimo, jako iznervirala kada je pročitala u novinama da voli momke sa brzim kolima, a zna da to nije izjavila. Wikluh joj predlaže da daje intervjue na autorizaciju, a Kaya se slaže, jer je poznato da je imala probleme sa medijima.

"Najviše me nerviraju one fensi doterane novinarke koje nemaju pojma. U Novom Sadu mi prilazi jedna i pita me: ’Otkad si u grupi?’ Ja je pitam u kojoj grupi, a ona meni: ’Pa u Wikluh Sky?’ Bio sam šokiran i rekao joj - Pa ja sam Wikluh Sky, a ona će: ’Pa, dobro otkad si Vikluh Skaj?“ čudio se reper sa Banovog Brda.

Nikšićanka Mimi, sa bolno izblajhanom kosom a la Volfgang Amadeus Mocart, prošetala je jednu od svojih pink kreacija, za koju je reper imao komentar "naaaajs"! Mimi je ubedljivo prednjačila u besmislenim temama ponoćne ćaske. Davila je učesnike, i gledaoce pričom kako će do udaje živeti sa svojima, jer želi da bude blizu majke, a iznela je i smehotresno viđenje "stresa" u Beogradu.

"Ja kad dođem u Beograd, ne mogu sve da postignem. Jurcam od radnje do radnje, stalno sam u šopingu i ništa drugo ne počinjem dok to ne završim" žalila se "sirota" Mimi, poznatija kao Barbi.

Kao što je rekla prilikom ulaska u Kuću najviše voli da vozi automobil i to brzo. Tokom razgovora je dodala i da "uživa da sluša muziku u kolima", a potom smo saznali i njen muzički ukus - najviše voli da sluša Sergeja Ćetkovića, Bojana Marovića, ali i Cecu...

Kaja i Slađi su se povremeno ubacivali u priču, a interesantan je bio i dijalog manekenke iz BiH i Wikluh Sky-a. Slađi, naime, beogradski hip-hoper liči na šok rokera Merilina Mensona!!!???

"Kad tako razrogačiš oči isti si Merilin Menson! Pa, pogledajte ga" ubeđivala je Slađi ukućane.

Wikluh se nasmejao, i rekao joj da ga je sada "upropastila".

"Svi moji prijatelji će umreti od smeha" prokomentarisao je on.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.dulcemaria.4umer.com
MiMi*RoCks

MiMi*RoCks


Ženski
Broj poruka : 39
Godina : 28
Location : Bg_beo grad
Job/hobbies : smaranje
Humor : blablabla
Datum upisa : 05.03.2008

VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Empty
PočaljiNaslov: Re: VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!   VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Icon_minitimeSre Mar 05, 2008 5:06 pm

hahahahahahahaha.....cula sam za to ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rihanna4ever.in-goo.com
*Big sister*

*Big sister*


Ženski
Broj poruka : 114
Godina : 28
Location : .....fotelja....
Job/hobbies : sve i svasta
Humor : xaxaxa
Datum upisa : 06.03.2008

VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Empty
PočaljiNaslov: Re: VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!   VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Icon_minitimePet Mar 07, 2008 1:21 am

MiMi*RoCks ::
hahahahahahahaha.....cula sam za to ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tinkerbellandothers.logu2.com
Lena#95

Lena#95


Ženski
Broj poruka : 71
Godina : 29
Location : ....pokretna stolica...
Job/hobbies : odbojka,ples
Humor : hahaha
Datum upisa : 08.03.2008

VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Empty
PočaljiNaslov: Re: VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!   VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Icon_minitimeNed Mar 09, 2008 2:29 am

hahahahahahahaha.....cula sam za to ...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.anahi4ever.niceboard.net
Fan de Kaya
Admin
Admin
Fan de Kaya


Ženski
Broj poruka : 73
Godina : 28
Location : .....stolica....
Job/hobbies : .....
Humor : xaxaxa
Datum upisa : 07.03.2008

VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Empty
PočaljiNaslov: Re: VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!   VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Icon_minitimeČet Mar 13, 2008 7:35 pm

Dokada cete vi da pisete sve iste stvari???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.csimiami.4rumer.net
Ajs Tasha
Admin
Admin
Ajs Tasha


Ženski
Broj poruka : 76
Godina : 29
Location : Tu sam negde!!
Job/hobbies : Tapetar dekorater....lolz..hhahahaha
Humor : lolz
Datum upisa : 25.11.2007

VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Empty
PočaljiNaslov: Re: VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!   VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Icon_minitimeČet Apr 03, 2008 10:30 pm

Sta to tebi smeta??
Ako delimo isto misljenje!

P.S. Extra je to Miona!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.chicas.activebb.net
Sponsored content





VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Empty
PočaljiNaslov: Re: VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!   VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson! Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
VB: Wikluh Sky "pljunuti" Merilin Menson!
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Operacija : Trujmf :: Takmicari :: Bad Copy Ajs Nigrutin & Sky Vikler-
Skoči na: